Tema Adaptado por MindlezzEsta no es una comunidad activa, su único propósito es para razones de testeo en el foro, por favor no elimines los créditos del diseńador y de quien lo adaptó.
OneGoo Romania Since @ 2015

Romanian/English

Ne mutam pe Toxic-Game.com Ne mutam pe Toxic-Game.com Ne mutam pe Toxic-Game.com

Foto

Redz.Max RPG



  • Please log in to reply

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Pagina 1 din 1 replies to this topic

#1
Offline
BadWolf
Mar Dec 29, 2015 11:24 am


BadWolf

Fondator

Inainte de toate... Acest Gamemode ruleaza MYSQL si nu il recomand amatorilor!!!!!!!!!!!!


Nume patch/resurse: GameMode
Cu ce te ajuta: Fara el nu ruleaza Serverul.
Instalare: Daca vreti sa il testati pe dekstop, Daca vreti sa il puneti pe host il puneti in FTP
Autor: Reachless
Download: Download database: http://www.mediafire.../gangwar(2).sql
Download Gamemode: http://www.mediafire.../New folder.rar

O sa va fac si o mica descriere a Gm-ului::::

Acesta este un edit de la Gamemode Redz.Max facut de Reachless si trebuie tratat ca atare.
Toate comenzile ascunse au fost scoase!
Gamemode-ul a fost editat de : Darksone & Zaptos.

S-au editat urmatoarele lucruri:

- Comanda /help editata & aranjata frumos pentru placul playerilor.
- Comanda /stats arata id-urile celor 3 masini
- In gamemode este un Sistem de war! (/warhelp)
- Sistem VIP care include comenzile: /vscaun (divertisment) /varme /clearmychat si altele.


Despre sistemul de war:
- La payday primesti banii in plus daca ai teritorii detinute (doar daca esti liderul primestii bani)
- Sistem de Puncte
- Sistem de War (6 Factiuni ce pot face razboi: /war)


- Sistem de case ( /hcreate /hremove In-Game)
- Sistem de masini personale! (/lock reparat!)
- Sistem de Agenti! (/ajutor /oferaajutor /refuzaajutor /finishelp)
-La /stats apare id-urile masinilor!
- Spawn nou aranjat atragator
- Joburile se pot lua de la Primarie.
- De la pay'n spray LS puteti lua neoane! (/buyneon)
- Comanda /aod iti apare un text pe spate: ADMIN ON DUTY (Cu permisiunea creatorului Pandora Network)
- Comanda /agduty iti apare un text pe spate: AGENT ON DUTY (Cu permisiunea creatorului Pandora Network)
- Comanda /ah mai aranjata
- Pe chat apare ceva gen: Daca e membru/lider: [Nume Factiune] spune: "X" . Daca nu are: [Cetatean] spune:
- Sistem de MASK la Hitman.
- La HQ Taxi a fost pus un Gas Station (/fill)
- Langa spawn aveti un billboard foarte frumos
- Langa spawn aveti un loc de unde jucatori pot cumpara arme (/ca)
- LOC SPECIAL facut pentru Event-uri! ( /eventplace da-ti de 3 ori ca sa se incarce obiecturile de acolo ! Va asigur ca nu e un loc gol )
- Sistem-ul DealerShip imbunatatit
- Comanda /towcar imbunatatia , era bug.
- Numele factiunilor au fost modificate
- Toate turfs-urile au fost aranjate pe culoarea factiunilor
- Am facut 6 Factiuni de tip "Gang"(3 in LS / 3 in LV)
- La sfarsit-ul warului v-a aparea: SCOR FINAL X-X ( ALIANTA LOS SANTOS X - X ALIANTA LAS VENTURAS )
- La WAR membrii primesc bani pentru uciderea unui inamic! [200$] (Premium primeste 300+$)
- Sistemul Premium adaugat
- Jucatori premium pot avea 2 joburi!
- Au premiumchat (/pc)
- Comanda /clearmychat sterge chatul doar lui acel jucator premium
- Cand un jucator da ajutor apare la agenti: [ID]X are o problema! ( /oferaajutor /refuzaajutor)
- La sistemul de ajutor Agenti ai comanda /reply sa vorbesti cu celalalt


Multe alte chestii care au fost imbunatatite de Darksone & Zaptos, toate bugurile cunoscute au fost rezolvate .

http://toxic.onegoo.net

#2
Offline
Sheelton
Sam Feb 13, 2016 12:09 am


Sheelton

Membru
Are bug la masini, se schimba id-urile masinilor (intri in masina de la o mafie si iti zice ca nu esti membru la alta mafie), daca adaugi alta masina pe server iti schimba id-urile la toate masinile, are comenzi ascunse (/slobozel, /vaca /mulgevaca si altele). Mai apare un bug la apasarea tastei H, se restarteaza serverul, daca apesi C uneori iti zice ca nu ai gradul administrativ necesar. Bineinteles sunt usor de reparat bug-urile, daca ai timp si chef sa cauti in peste 60.000 linii si sa refaci baza de date. Daca dai restart la server iti dispare masina deci iti da inapoi ce ai avut cu o zi inainte de restart.

#3
Offline
BadWolf
Sam Feb 13, 2016 5:41 pm


BadWolf

Fondator

Asta nu mai stiu , eu doar l-am postat aici

http://toxic.onegoo.net

#4
Offline
Continut sponsorizat







Utilizatori ce navigheaza in acest forum: Nici unul